sağlıkeğitimak partichpmhpiyi parti

BOTAV Binası, Yaklaşık 50 Kişinin Yoğun Katılımıyla Açıldı

BOTAV Binası, Yaklaşık 50 Kişinin Yoğun Katılımıyla Açıldı
29 Ekim 2022 21:18
0
A+
A-

Botav Center ismiyle açılışı yapılan Ortakent mahallesindeki Binanın kurdelesini, Ahmet Aras, Mahmut Kocadon, Erol Erdoğan, Yüksel Aslan, Orhan Dinç, Levent Arkan ve Cumhur Güven Taşbaşı birlikte kesti.

Kurdele kesiminde, Botav binasının sponsorluğunu üstlenen, kaçak yapı yapıldığı gerekçesiyle inşaatları mühürlenen MESA inşaattan kimsenin olmaması ve açılışa davet edilen Muğla’daki mülki amirlerin büyük çoğunluğunun açılışa katılım sağlamaması ise dikkat çekti.

Oldukça sönük geçen açılışta, Başkan Aras’ın konuşmasına ”sayın valim” diye başlamasıyla gözler Muğla valisi Orhan Tavlı’yı aradı ancak daha sonra Aras’ın ”sayın valim” dediği kişinin eski vali Cumhur Güven Taşbaşı olduğu anlaşıldı.

Belediye personeli, Bodrum’daki basın kuruluşlarının temsilcileri ve birkaç meclis üyesinin katılımıyla gerçekleştirilen açılışta, Botav binasının yapılma nedeni olarak gösterilen visitbodrum.com isimli tanıtım sitesinden ise hiç bahsedilmedi.

Yaklaşık 2 yıldır tamamlanamayan visitbodrum.com isimli siteye girildiğinde ”Çok Yakında” ibaresinin yazılı olduğu görüldü.

Gün içerisinde aradığımız, Başkan Aras’ın danışmanı Leven Arkan’a ulaşamadığımız için ”Çok Yakında” ibaresi yazılı olan sitenin ”ne kadar yakında” açılacağı ise öğrenilemedi.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.