sağlıkeğitimak partichpmhpiyi parti

Turgutreis Pazaryeri’nin Sırrı Ne ?

Turgutreis Pazaryeri’nin Sırrı Ne ?
28 Mart 2022 12:03
0
A+
A-

Uzun süre önce inşaatı tamamlanıp, yüklenici firmadan teslim alınan Bodrum Modern Pazaryeri’nin halen faaliyete geçmemiş olması, çeşitli dedikodulara neden oluyor.

BODRUM KADRAJ – Mevcut projenin arazisinin bağış yoluyla Bodrum Belediyesi’ne verildiği biliniyordu. İddialardan biri; Bodrum Belediyesi’nin bağış edilen arazinin daha fazlasına taşan proje alanıyla ilgili, dava açıldığı konusuydu. Bu iddiayı araştırdığımızda, böyle bir durumun olmadığı sonucuna ulaştık.
Gerek mesaj yoluyla, gerek telefonla haber sitemize, Pazaryeri’nin neden halen faaliyete geçmediği ile ilgili sorular ve farklı iddialar üzerine, konuya açıklık getirip kamuoyuna duyurmak adına Bodrum Belediyesi’ne ulaşmamıza rağmen, herhangi aydınlatıcı bir açıklama alamadık.
Belediye dışından edindiğimiz bilgiye göre, şu an ihale aşamasında olunduğu, Pazaryeri için başvuranların incelenip, mükerrer tahsis olmaması için çalışmaların devam ettiğini öğrendik.
Yaklaşan sezon itibariyle hazırlıklarını tamamlamak isteyen, görüştüğümüz kimi pazarcı esnafı, halen stant çizgilerinin bile çekilmediği, otopark alanının sular içinde olduğunu söyleyerek, Bodrum Belediyesi’nin bir an önce kamuoyunu aydınlatmasını talep etti.
Kaynak. Turgutreis Gündem
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.