sağlıkeğitimak partichpmhpiyi parti

Vali Orhan Tavlı’nın Anneler Günü Mesajı

Vali Orhan Tavlı’nın Anneler Günü Mesajı
8 Mayıs 2022 10:15
0
A+
A-

Bizi millet yapan değerlerimizin, toplum kültürümüzün ve geleneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasında en önemli rol şüphesiz ki annelerimizindir.

BODRUM KADRAJ – Sevgi, şefkat ve merhamet dolu yürekleri ile hayatımıza anlam katan, bizleri dünyaya getiren, besleyen ve yetiştiren değerli annelerimizin “Anneler Günü” kutlu olsun.

Haklarını hiçbir suretle ödeyemeyeceğimiz değerli annelerimizin kıymeti her zaman bilinmeli ve hiçbir zaman kendilerine saygıda kusur edilmemelidir. Sevgili Peygamberimizin, “Cennet, annelerin ayaklarının altındadır” hadisinde dinimizin annelerimize verdiği önemi ve onlara göstermemiz gereken hürmeti gözler önüne sermesi açısından çok anlamlıdır.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de ifade ettiği gibi Bu millet esas terbiyesini aileden almaktadır.

Anneler Günü’nün, annelerimizin değerini daha iyi anlamamıza vesile olacağı inancıyla, başta, vatanı için canını feda eden kahraman evlatlarımızın bizlere birer emaneti olan aziz şehitlerimizin anneleri olmak üzere, kahraman gazilerimizin annelerinin, annemin ve tüm annelerimizin gününü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler geçirmelerini temenni ediyor, ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.