sağlıkeğitimak partichpmhpiyi parti

Vanlıların Başkan Aras’la sınavı devam ediyor..

Vanlıların Başkan Aras’la sınavı devam ediyor..
27 Temmuz 2022 12:02
0
A+
A-

Bodrum’da yaşayan Vanlıların, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’la sınavı devam ediyor.

BODRUM KADRAJ – Geçtiğimiz günlerden yazarımız Hasan Dirin’in kaleme aldığı “BOTAV binasına Vanlıların girişi yasaklandı” köşe yazısının hemen akabinde bu seferde Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın bizzat kendisi tarafından, Vanlılara ait OBA isimli turizm işletmesi hedef alındı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras sosyal medya paylaşımında şunları söyledi.

“Var olduğu günden beri insanlarının hoşgörüsüyle tanınan, sevilen ve en çok bu nedenle tercih edilen Bodrum’un marka değeri üzerinden para kazanacaksanız, reklamlarınızda ayırımcı bir dil kullanmamalısınız.

Alkolsüz aile oteli ne demek ? Bodrum’da alkol satılan yüzlerce otelde ülkemizin ve dünyanın her yerinden gelen binlerce aile yıllardır güvenle, huzurla tatil yapıyor.

Sizin tercihiniz, evli olan ve alkol kullanmayan insanlara hizmet ise bunu, “rezervasyon öncesinde lütfen özel koşullarımızı öğreniniz” diyerek belirtmelisiniz çünkü, hoşgörüye ters düşen bir dil, Bodrum’a zarar verir”

Başkanın yaptığı bu açıklamanın altına OBA otelin reklam afişini paylaşması ise dikkat çekti.

Tam bir hedef gösterme gösterisine dönüşen paylaşımın ardından vatandaşlar Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras’ın Vanlılarla ne alıp veremediği var diye sormaya başladı.

Haber sitemize ulaşan Van’lı vatandaşlar, Bodrum Belediye Başkanı tarafından sistematik bir şekilde Vanlı hemşerilerimize karşı yapılan bu ırkçı muameleyi kınadıklarını bildirdiler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.